MUDr. Naděžda Hartmanová

Praktická lékařka pro děti a dorost

Aktuality

UPORORNĚNÍ:
V době letních prázdnin neordinuji v pondělí odpoledne a v úterý je zkrácena ordinační doba do 17 hodin.

K vyšetření se stále TELEFONICKY OBJEDNÁVÁ !!!
Objednávací systém je zaveden u všech pediatrů v ČR a již to tak zůstane.

Aktuální očkování:

Nově od ledna 2024 je hrazeno očkování proti meningokokům pro děti ve věku od 14 do 16 let. Hrazené státem jsou všechny typy meningokokových vakcín, očkujeme zde.Očkování proti papilomavirům je hrazené již od 11 do 14 let, obě pohlaví.
Proti chřipce je pro děti nová vakcína-kapková do nosu, bez nutnosti injekčního podání. Je nutné se objednat.

Stále ordinuji ve změněném režimu(ráno zdraví-prevence, očkování, poradna), poté nemocní.
Na vyšetření se musí všichni TELEFONICKY OBJEDNAT !
V době respiračních onemocnění se prosím chraňte rouškou.

Nově zde nastřeluji náušnice, materiál chirurgická ocel, k vybrání sedm druhů náušnic, doba nošení neomezená, cena za dvě náušnice 800 Kč. Vhodné pro kojence i starší dívky.

Děkuji všem, kteří včas zavolají ohledně změn termínů na prevence (alespoň 3 dny předem) a všem, kteří nám hlásí změny čísel mobilních telefonů.

Ordinační hodiny

VŽDY JE NUTNÉ TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ PŘEDEM NA 499 888 180!

Po 7:00 - 12:30 13:00 - 14:00
Út 9:30 - 12:00 13:00 - 18:00
St 6:30 - 10:30
Čt 8:00 - 12:00 13:00 - 15:00
6:30 - 12:30

Úterky a čtvrtky dopoledne děláme převážně kojen. poradnu, očkujeme, zbylý čas doplníme nemocnými. Ordinaci začínáme vždy zdravými - kontroly, prevence.

Každý den všechny pacienty objednáváme na přesně určenou dobu.

Objednávat se nemusíte, pokud potřebujete pouze potvrdit přihlášku do školy, tábor, řidičský průkaz, ošetřování apod.

MUDr. Naděžda Hartmanová

Obecně

Pracuji jako dětská praktická lékařka v ordinaci ve Rtyni v Podkrkonoší. Níže uvedené ordinační hodiny jsou určené pro nemocné a pozvané na preventivní prohlídky. Po domluvě je možné ošetření i mimo tuto dobu.

Ve své praxi kromě základní léčebně preventivní pediatrické péče provádím i drobnou chirurgii, tj. ošetření hnisavých lokálních procesů, popálenin, šití ran atd.

Stanovuji rychlou diagnózu závažných celkových infekcí pomocí ambulantnícho stanovení CRP. Za úhradu je dále možné do 15 minut stanovit výskyt beta hemolytického streptokoka A v krku - nejčastějšího původce angín.

Provádím pearcing ušních boltců. Za úhradu je možno docházet na vyhlazení jizev (např. po popáleninách, úrazech, operacích apod.) pomocí laseru. Laserová terapie je vhodná i k akutnímu ošetření oparů rtu.

Zájemce běžně očkuji proti infekcím, které nejsou hrazeny státem (např. proti klíšťové encefalitidě, memingitidě A i C, hepatitidám, proti rakovině děložního čípku způsobené papilomaviry, pneumokoku, neštovicím atd.). Provádím konzultace ohledně vhodnosti konkrétního očkování vzhledem k věku, nemocnosti a zdravotního ohrožení jedince.

Při zájmu očkuji celou rodinu, tj. i rodiče dětí. Do své péče přijímám děti ze Rtyně v Podkrkonoší, Malých a Velkých Svatoňovic, Ćerveného Kostelce a přilehlého širšího okolí.

Zdravotní sestra

Pavlína Brejtrová

Dosažené vzdělání

Oblasti zájmu

Smluvní pojišťovny

Kontakt

Administrace