MUDr. Naděžda Hartmanová

Praktická lékařka pro děti a dorost

Aktuality

Dovolená:14.10.-15.10.2021 přerušení dodávek elektřiny,zastupuje MUDr. Šturmová v Úpici,jen akutní horečnaté stavy,MUDr.Vlčková neordinuje
Vzhledem k obrovské nemocnosti nejsme schopni ošetřit každý den všechny děti, a to i při prodlužování ordinace o hodinu až dvě denně. Pokud jsou bez teplot a pouze s rýmou či kašlem, stačí zavolat,problém zkonzultujeme, ošetřování napíšeme i zpětně.Děkuji za pochopení.

Rodiče-zvažte očkování dětí proti chřipce,k dispozici je nová vakcína- kapková do nosu, tudíž bez bolesti.Pro zájemce je vakcína na objednání.

!Upozornění!: u dětských lékařů se stále objednává a velmi pravděpodobně již to jinak nebude.Takže i při návštěvě při zástupech nebo při dovolené v jiných oblastech se vždy telefonicky objednejte.

Stále ordinuji ve změněném režimu(ráno zdraví-prevence, očkování, poradna), poté nemocní.
Na vyšetření se musí všichni TELEFONICKY OBJEDNAT !
Rodiče,pokud přicházíte na vyšetření, hlaste nám předem výskyt infekce Covid 19 v rodině.
Před vstupem do čekárny si všichni -rodiče i děti- kryjte nos a ústa rouškou.
Děkuji za pochopení a za dosavadní bezproblémovou spolupráci, MUDr. Hartmanová
Informace ohledně testování koronaviru:
odpovídám na častý dotaz-zda testuji antigenními testy. Testuji nově Ag testy z nosu, odběr je šetrnějš.Testy jsou vhodné ale pouze pro příznakové děti, ne pro testování kontaktů. U dětí je pravděpodobnost záchytu bezpříznakových mnohem menší, tyto jedinci musí na PCR testy.

Nově zde nastřeluji náušnice, materiál chirurgická ocel, k vybrání sedm druhů náušnic,doba nošení neomezená, cena za dvě náušnice 700 Kč.Vhodné pro kojence i starší dívky.

Děkuji všem, kteří včas zavolají ohledně změn termínů na prevence (alespoň 3 dny předem) a všem, kteří nám hlásí změny čísel mobilních telefonů.
MUDr. Naděžda Hartmanová

Obecně

Pracuji jako dětská praktická lékařka v ordinaci ve Rtyni v Podkrkonoší. Níže uvedené ordinační hodiny jsou určené pro nemocné a pozvané na preventivní prohlídky. Po domluvě je možné ošetření i mimo tuto dobu.

Ve své praxi kromě základní léčebně preventivní pediatrické péče provádím i drobnou chirurgii, tj. ošetření hnisavých lokálních procesů, popálenin, šití ran atd.

Stanovuji rychlou diagnózu závažných celkových infekcí pomocí ambulantnícho stanovení CRP. Za úhradu je dále možné do 15 minut stanovit výskyt beta hemolytického streptokoka A v krku - nejčastějšího původce angín.

Provádím pearcing ušních boltců. Za úhradu je možno docházet na vyhlazení jizev (např. po popáleninách, úrazech, operacích apod.) pomocí laseru. Laserová terapie je vhodná i k akutnímu ošetření oparů rtu.

Zájemce běžně očkuji proti infekcím, které nejsou hrazeny státem (např. proti klíšťové encefalitidě, memingitidě A i C, hepatitidám, proti rakovině děložního čípku způsobené papilomaviry, pneumokoku, neštovicím atd.). Provádím konzultace ohledně vhodnosti konkrétního očkování vzhledem k věku, nemocnosti a zdravotního ohrožení jedince.

Při zájmu očkuji celou rodinu, tj. i rodiče dětí. Do své péče přijímám děti ze Rtyně v Podkrkonoší, Malých a Velkých Svatoňovic, Ćerveného Kostelce a přilehlého širšího okolí.

Zdravotní sestra

Pavlína Brejtrová

Dosažené vzdělání

Oblasti zájmu

Ordinační hodiny

Po 8:00 - 10:30
nemocní
10:30 - 12:30
prevence
Út 9:00 - 9:30
prevence
9:30 - 11:00
nemocní
12:30 - 14:30
kojenecká poradna
15:00 - 16:00
nemocní
St 8:00 - 10:00
nemocní
Čt 8:30 - 9:30
prevence
9:30 - 11:30
nemocní
13:00 - 14:00
nemocní
14:00 - 15:00
prevence
7:00 - 8:00
odběry
8:00 - 10:30
nemocní
10:30 - 12:30
prevence

Před začátkem ordinační doby pro nemocné (obvykle půl hodiny) lze denně provádět převazy, aplikovat očkovací látky, lasery apod.

Smluvní pojišťovny

Kontakt

Administrace